Питання та відповіді

Тут Bи знайдете відповіді на найбільш поширені запитання щодо подрібнювача харчових відходів.

П. Чи потребує подрібнювач періодичного техобслуговування?
Ні. Подрібнювач харчових відходів розроблений таким чином, що техобслуговування не потрібно. Найкращий спосіб підтримувати подрібнювач у хорошій формі - це регулярно користуватися ним. Для підтримки чистоти системи промивайте її середньої сили струменем холодної води кожен раз після використання.

П. Які витрати на експлуатацію подрібнювача?
Витрати на експлуатацію будь-якого з наших подрібнювачів відносно низькі. Так як подрібнювачі InSinkErator® подрібнюють відходи швидко, то вони споживають менше електроенергії. Енерговитрати на експлуатацію подрібнювача 0,55 л. сил протягом місяця еквівалентні споживання однієї лампочки 100 Вт протягом години. Всі подрібнювачі споживають дуже малу кількість води, але наші моделі подрібнювачів InSinkErator® звели споживання води до абсолютного мінімуму - загальне збільшення витрати води в будинку, де є подрібнювач, становить всього 0,04%.

П. Скільки часу займає процес подрібнення харчових відходів?
Всього кілька секунд, в залежності від кількості та типу відходів. Коли всі відходи подрібнені, дробильна камера спорожніла і кулачки обертаються вільно, характер звуку змінюється. Після повного подрібнення відходів вимкніть подрібнювач і пустіть струмінь води приблизно на 15 секунд, щоб промити дробильну камеру. При цьому всі прилипли залишки змиваються в каналізацію.

П. Як бути, якщо у подрібнювачі залишилися відходи?
Для освіження запаху покладіть в нього трохи соди. Для додання додаткової свіжості, подрібніть в пристрої кілька часточок лимона або ін. цитрусових протягом декількох секунд без додавання води. Не використовуйте відбілювач!

П. Подрібнювач припинив працювати, як ніби відключилася подача енергії.
Можливо, з метою запобігання перегріву мотора через спрацювання автоматики захисту від перевантаження. Вимкніть і перевірте, чи не потрапили до подрібнювача будь-які непередбачені предмети - наприклад, металеві кухонні речі і т.п. Потім натисніть кнопку «reset» ( «перезапуск») на днище подрібнювача. Просте натиснення кнопки знову запускає мотор. Якщо живлення все одно не подається, перевірте, чи правильно підключено до розетки. Більшість покупців, які зіштовхнулися з такою проблемою, просто ніколи раніше не чули про захист від перевантаження.

П. Мотор тихо гуде, але горизонтальний диск не обертається.
Щось заважає обертанню диска подрібнювача. Всі моделі укомплектовані універсальним гайковим ключем. Вставте ключ і покачайте його взад вперед це повинно допомогти видалити перешкоду. Для цього вимкніть пристрій з мережі і вставте ключ в спеціальний отвір по центру днища подрібнювача. Покрутіть диск "туди - назад", поки диск не стане вільно обертатися на 360 градусів. Витягніть ключ і натисніть червону кнопку перезапуску.

П. Мотор працює, диск крутиться, але відходи не йдуть в каналізацію.
Вимкніть електроживлення і перевірте дробильну камеру. Перевірте, чи можуть два металевих кулачка на диску обертатися на 360 градусів. Якщо вони залипнули, спробуйте постукати по ним дерев'яним предметом.

П. Чи потрібна спеціальна мийка або навіть нова мийка або кухня?
Ні. Подрібнювач підійде до одиночної або двосекційною мийкі з нержавіючої сталі або іншого матеріалу. Стандартний отвір діаметром 90 мм, звичайно ідеально, тому що подрібнювач, поставляється з оснащенням саме для цього розміру отвору. Однак для більшості нестандартних розмірів отворів ми поставляємо перехідні фланці. Переобладнання кухні - слушна нагода для того, щоб подумати про зручність і гігієну та про те, як усунути проблему харчових відходів. Крім того, для установки подрібнювача можна скористатися послугами майстра, що виконує монтаж кухні. Подрібнювач може бути також встановлений під уже наявну мийку / в існуючу кухню.

П. Як бути, якщо в моєму будинку встановлена ​​септична система?
Наявність септичної системи не є перешкодою. Для прискорення різних біологічних реакцій септичним системам потрібен певний обсяг харчових відходів. Стандартний септичний резервуар 1800 л прекрасно підходить.

П. Наскільки шумно працюють подрібнювачі харчових відходів?
На подив тихо ... Набагато тихіше, ніж Bи могли подумати! Мотори моделей InSinkErator® відрізняються особливою малошумністю, а в деяких з них застосовано спеціальну шумознижуючю технологію.

П. Якщо моя система зламалася, чи можу я продовжувати користуватися мийкою?
Поломки вкрай малоймовірні, але якщо ваш подрібнювач все-таки перестав працювати, ви можете продовжувати користуватися мийкою звичайним чином. Вода буде спокійно стікати через отвори в диску в каналізацію, навіть якщо подрібнювач не працює.

П. Чи просто встановити подрібнювач?
Всі моделі поставляються з докладною інструкцією по установці, комплектом для установки під мийку і коліном для з'єднання з кухонною каналізацією. Ніякі спеціальні інструменти не потрібні. Якщо у вас виникли сумніви, зверніться до послуг професіонала. Сервісна фірма-представник InSinkErator® буде рада зробити установку подрібнювача.

П. Чи сумісний подрібнювач харчових відходів з каналізаційною системою в моєму місті?
Всі каналізаційні системи влаштовані так, щоб приймати стічні води з будинків. Сток з подрібнювача складається на 70% з води, за своїм хімічним складом подібний до інших стічних вод і, отже, може легко транспортуватися по будь-якої наявної каналізаційної системи.

подрібнювач харчових відходів, In-Sink-Erator, діспоузери, купити, Київ