Подрібнювачі

Подрібнювач харчових відходів в сучасних умовах повсякденного життя, є одним з головних елементів обладнання для вашої кухні. Подрібнювачі відходів відомої в усьому світі фірми InSinkErator - це якісний і надійний пристрій.

Діспоузери фірми InSinkErator - це простий спосіб позбутися від харчових відходів на кухні. Монтаж подрібнювача відходів простий, діспоузер монтується під вашу раковину і дуже легко подрібнює всі залишки їжі, перетворюючи їх в дрібні частинки, які автоматично змиваються через зливний отвір раковини в каналізацію.

Досить включити кран холодної води, скинути відходи в раковину і направити їх у фланець подрібнювача InSinkErator, який встановлений замість звичайного зливного отвору.
Після цього, необхідно включити подрібнювач, який «перемеле» залишки їжі і змиє їх в каналізацію. Подрібнювачі InSinkErator - швидко, безшумно і зручно!

ІНСТРУКЦІЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДІСПОУЗЕРА

Діспоузер за секунди впорається з будь-якими видами харчових відходів, включаючи м'ясні кістки! Моделі подрібнювачів InSinkErator Evolution 200 та InSinkErator EVOLUTION 200 SUPREME видаляють ВСІ види харчових відходів.

Пристрій безпечний у використанні і не має ніяких гострих лез - подрібнення проводиться у спеціальному кільцевому жолобі. Подрібнювач відходів дуже компактний, непомітний під раковиною або мийкою, легко встановлюється і підходить для більшості типів мийок. Придбати новинку 2018 року подрібнювач InSinkErator EVOLUTION 200 SUPREME ви можете в нашому інтернет магазині в Києві за привабливою ціною!

подрібнювач харчових відходів, In-Sink-Erator, діспоузери, купити, Київ