Як працює подрібнювач харчових відходів?

У багатьох людей складається враження, що в подрібнювач харчових відходів використовуються леза або ножі для подрібнення й руйнування харчових відходів. Насправді ніяких гострих ножів в приладі немає.

Пристрої для видалення харчових відходів InSinkErator® не використовують ніяких лез. Замість цього крильчатки (кулачки), встановлені на обертовій пластині, використовують відцентрову силу для примусового видалення частинок харчового продукту проти шліфувального кільця. Це кільце руйнує харчові відходи на дуже дрібні частинки - практично знищуючи їх.
Запуск води з крана потім промиває частинки через шліфувальне кільце з пристрою для видалення відходів і в трубу для стічних вод. Звідти він надходить на очисні споруди або в вашу септичну систему.
Все це означає, що подрібнювачі видалення відходів є екологічно чистою альтернативою звичайним методам утилізації, таким як полігон. Це не тільки допомагає зменшити викиди парникових газів, але це означає, що харчові відходи можуть оброблятися і використовуватися для поновлюваних джерел енергії.

Як використовувати InSInkErator / як працює подрібнювач

Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR ISE EVOLUTION , являє собою електричний прилад, який встановлюється безпосередньо на кухонну мийку замість штатної зливної арматури і під'єднується через зливний отвір до системи каналізації.   Ви включаєте холодну воду, потім - подрібнювач EVOLUTION. Подрібнювач перемелює відходи в найдрібніші частинки за 10 -15 секунд! Це виконується без застосування ножів і лез. Відходи потрапляють на металевий диск, що обертається зі швидкістю 1425 об/хв. Відцентрова сила розтирає відходи по стінках подрібнюють камери, на яких закріплені самозатачивающиеся металеві "терки" (Grindchamber). Під час роботи приладу (переробки відходів) бажано використовувати ХОЛОДНУ воду. При використанні гарячої води, розтоплений жир може налипати на внутрішній поверхні диспозеру і зливних труб, замість того, щоб змиватися в каналізацію.   Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR ISE EVOLUTION встановлюється в будь-яку кухонну мийку (нову або стару) з великим (8,9-9 см) зливним отвором. Прилад EVOLUTION также можливо встановити в кухонну мийку зі зливним отвором діаметром 5 см, за умови, що мийка виготовлена з нержавіючої сталі.

1

Скільки води і електрики споживає диспоузер харчових відходів?

Середня витрата води становить близько 3 літрів в день на людину, що збільшує споживання води в сім'ї лише на 0,04%. Електрики, подрібнювач потужністю 0,55 кінських сил, в місяць споживає стільки ж, скільки 100-ватна лампочка споживає за 1 годину (3.7 вата в годину).

2При включенні диспоузера спрацьовує автомат (вибиває автомат)

У 95% випадків вибивання автомата свідчить про коротке замикання обмотки електродвигуна. При розтині приладу зазвичай виявляються сліди попадання води. Це відбувається внаслідок порушення герметичності сальника вала і підпірної пружини: з-за попадання продуктів нехарчового походження на сальник намотуються нитки і т. п. Сальник втрачає герметичність і починає пропускати воду. Відновлення такого діспоузера і подальша експлуатація недоцільна (в будь-якому випадку рішення залишається за Вами). Ми готові замінити несправні вузли на нові, якщо вони є в наявності.

3Самостійна заміна монтажної прокладки

Після тривалої експлуатації, а також під впливом води і харчових кислот монтажна прокладка втрачає свою еластичність, пелюстки манжети рвуться. При роботі подрібнювача з горловини вилітають бризки, кісточки і т. д. В цьому випадку рекомендуємо замінити монтажну прокладку "Mounting Gasket" (стаціонарну). Робота дуже проста і не вимагає втручання фахівців. Досить "відстебнути прилад", замінити прокладку і зібрати обладнання в зворотній послідовності.

4При включенні подрібнювача спрацьовує УЗО

Напруга на водопровідній трубі. Нерідко, особливо в старих будинках, де немає нульового проводу, хтось із жителів, щоб не витрачатися на підводку "0" від електричного щитка, виробляє заземлення на батарею опалення і т. п. Тому, при включенні діспоузера і подачі води, спрацьовує УЗО.

При попаданні води в моторний відсік – потрібен ремонт робочої камери або обмотки.

5Чи можна встановити новий диспоузер (замість старого) самостійно?

Так, ви маєте право провести установку диспоузера самостійно, при цьому Вам не обов'язково проводити повний демонтаж: досить "відстебнути диспоузер від замка" і навісити новий. Всі посадочні розміри подрібнювачів залишаються незмінними протягом багатьох років.

6Подрібнювач включається при натисканні на кнопку c великим зусиллям (65,75)

Некваліфікована установка. Можливо, при установці приладу залишений пневматичний шланг занадто великої довжини. Через це для включення приладу доводиться докладати великих зусиль.

У корпусі кнопки можливо знаходиться вода або бруд. Зніміть декоративну накладку кнопки і за допомогою тампона або інших підручних засобів, витягніть з "склянки" кнопки воду і бруд.

7Проблема: Підтікає подрібнювач?

Якщо вода капає з дна приладу, то прилад необхідно вимкнути від мережі і зв'язатися з фахівцями Сервісного центру. Це відбувається внаслідок неправильної експлуатації і недотримання інструкції з експлуатації, а також через некваліфікованої установки диспоузера. При цьому в 97% випадків це відбувається внаслідок попадання нехарчових матеріалів - ниток, поліетилену, мотузок, упаковки.

До чого це призводить: намотується на вал волокно -> руйнування сальника робочої камери -> попадання води в моторний відсік -> пробій обмотки двигуна -> зупинка діспоузера. У більшості випадків відновлення диспоузера недоцільно і досить дорого. Умови надання гарантії в цьому випадку недійсні. Проблема дуже актуальна для подрібнювачів будь-яких виробників.

Рис. 1Рис. 2Рис. 3

Нажмите для увеличения

 

Нажмите для увеличения

 

Нажмите для увеличения

 

8Під час роботи подрібнювача виникає сильна вібрація, мийка "трясеться"

Проведена некваліфікована установка приладу. Прилад недостатньо жорстко зафіксований в замку. Ця проблема може виникнути з приладами, оснащеними пристроєм автоматичного реверсу. Усунути цю проблему можливо, "дотягнувши" замок "Quick Lock" з максимальним зусиллям.

Можливо, що в приладі накопичилися жирові відкладення або залишилися "не перемелені" частинки їжі. Для цього необхідно перевірити перемелює камеру, і, в разі виявлення сторонніх предметів, спробувати їх витягти.

9Якщо IN SINK ERATOR® не працює то чи потрапляють відходи через нього в злив (засмічення) або їх треба з нього витягувати?

Коли IN SINK ERATOR® не працює і у Вас односекційна мийка, то безумовно, якась частина відходів потрапляє в камеру. Але камера пропускає воду через подрібнюючий диск і залишки їжі, в основному дрібні, осідають на цьому рівні. У систему каналізації при цьому нічого не потрапляє. Лише після включення приладу відходи перемелюються і йдуть в каналізацію. Тому, якщо у Вас щось цінне впало в подрібнювач під час миття посуду або до включення приладу, Ви завжди зможете "Це" дістати. І йдучи з кухні, не обов'язково кожен раз після миття посуду включати діспоузер. Це можна зробити в будь-який час. Крім того, всі сучасні мийки комплектуються корзинчатим вентилем, що запобігає потраплянню відходів в мийку. Ви також можете використовувати кришку (пробку) входить в комплект подрібнювача, залишивши невеликий отвір для вільного проходження води.

10Проблема: Диспоузер не вмикається або не вимикається?

Одна з можливих причин – поломка пневматичної кнопки. В цьому випадку необхідно провести заміну кнопки управління цілком або придбати пневмокнопку.

Важливо! Якщо диспоузер не вимикається, то однозначно-зламалася кнопка управління.

Друга причина – спрацював захист утилізатора від перевантаження. Для цього натисніть кнопку перезавантаження приладу, розташовану на дні подрібнювача

Щоб вимкнути In Sink Erator необхідно від'єднати трубку від кнопки і просто дути в неї. Якщо станеться включення і відповідно вимикання подрібнювача, то необхідно замінити кнопку управління (ремкомплект кнопки керування).

Важливо! У разі використання In Sink Erator 17 або 78 моделей ця процедура неможлива. В цьому випадку спробуйте почистити кнопку включення, розташовану в горловині приладу за допомогою зубної щітки. Можливо кнопка залипла або забилася відходами.

11Які габаритні, установчі розміри мають прилади IN SINK ERATOR®?

Дивіться каталог продукції.

12Що не рекомендується робити при експлуатації подрібнювача IN SINK ERATOR®??

– Небажано використовувати дуже гарячу воду під час подрібнення відходів, хоча гаряча вода може використовуватися між роботою (при використанні гарячої води жири розчиняються у воді і в міру остигання осідають на внутрішніх поверхнях подрібнювача і відвідної арматури. Холодна ж вода перетворює жир в жорстку фракцію, яка з легкістю приходить через диск диспоузера). Окріп несприятливо впливає на прокладку випуску: з часом вона стає крихкою. Досить розбавити окріп холодною водою з крана.

– Вимикати воду або подрібнювач до закінчення процесу подрібнення (тобто до того моменту, коли чути тільки шум мотора і води) – можливі засмічення у відведенні і гидрозатворе зливної арматури.

– Перемелювати сильноволокнистые продукти: стебла квітів (хризантеми, троянди).

НЕ МОЖНА перемелювати будь-які нехарчові відходи! - скло, папір, поліетилен, харчові плівки, пробки, нитки, волосся, металеві предмети з фольги, сигарети, пакетики з-під чаю з мотузкою і скріпкою.

13Що можна перемелювати?

Кожна модель IN SINK ERATOR™ пристосована перемелювати наступні харчові відходи:

- овочі будь-які, присутні у вітчизняній кухні. Особливу увагу зверніть на лушпиння цибулі (бажано використовувати спільно з іншими овочами);
- горіхи, яєчна шкаралупа, м'ясо, риба і морепродукти;
- рибні, курячі, свинячі та яловичі кістки невеликих розмірів;
- фрукти, в т. ч. і з кісточками, макарони, спагетті, рис, і багато іншого, навіть паперові серветки, паперові рушники.

Ми рекомендуємо подрібнювати жорсткі предмети: маленькі кістки, невеликі кісточки фруктів для кращого очищення подрібнюють камери, а також цитрусові, кавунові кірки, кавові відходи, виноград.

З дослідів, проведених в реальних умовах експлуатації 55 моделі: деякі проблеми можуть виникнути при переробці шкаралупи від фісташок, волоського горіха і фініків – виникають сторонні шуми, які самостійно усуваються в міру експлуатації протягом дня.

14Установка і підключення: що не можна робити?

При самостійній установці не можна проводити наступні дії:

Зрізати вилку з електричного кабелю! - це єдиний і найнадійніший спосіб знеструмити прилад при виникненні нештатних ситуацій, наприклад виході з ладу кнопки.

Небажано використовувати гофровану відвідну арматуру - на стінках гофри нерідко відкладаються жирові накопичення, що заважає нормальній роботі системи водовідведення.

Якщо Ви все-таки застосували гофру, постарайтеся забезпечити мінімальний "провис" трубки, в іншому випадку не уникнути неприємних запахів і поганого водовідводу і, як наслідок, швидкого виходу подрібнювача з ладу.

15Наскільки легкий в експлуатації подрібнювач харчових відходів IN-SINK ERATOR®?

Подрібнювач IN SINK ERATOR™ простий у використанні. Ним може користуватися будь-який член вашої родини. Конструкція приладу настільки міцна, що йому не зашкодить навіть вилка або ложка, яка може випадково опинитися всередині IN SINK ERATOR™. Однак, не слід забувати про елементарні заходи безпеки. Особливу увагу приділіть дітям, які використовують IN SINK ERATOR™

16Чи легко встановлюється подрібнювач компанії IN SINK ERATOR®?

Подрібнювач харчових відходів комплектується інструкцією для самостійної установки. Якщо мийка має отвір 90 мм, то Вам не потрібно ніяких спеціальних інструментів. Однак, якщо мийка має отвір 50 мм, то воно збільшується (розвальцьовування) фахівцями сервісного центру.

17Якщо подрібнювач зламається, чи зможу я скористатися своєю раковиною?

Ви можете користуватися Вашою мийкою, як зазвичай. Вода буде вільно протікати через спеціальні отвори в диску (камері) і йде в каналізацію.

18Наскільки шумні в роботі подрібнювачі харчових відходів IN-SINK ERATOR®?

Досить тихі, набагато тихіші, ніж багато хто собі уявляє. Шум виходить не від мотора, а з камери. Залежно від того, що ви переробляєте, рівень шуму може бути різним. Крім того, цей шум зазвичай триває менше 1-2 хвилин. Для порівняння шум фена або пилососа перевищує шум роботи подрібнювача в кілька разів.

19Чи потрібна спеціальна мийка, чи потрібна нова мийка або кухня?

Ні, не потрібна. IN SINK ERATOR ™ підійде до одиночної і двосекційної мийки. Стандартний отвір діаметром 90 мм, звичайно ідеально, тому що подрібнювач, поставляється з оснащенням саме для цього отвору. У разі мийки з нержавіючої сталі, отвір може бути збільшена до 90 мм за допомогою спеціального інструменту (розвальцьовування). Фахівці сервісного центру компанії, завжди будуть готові встановити подрібнювач, як нову, так і в існуючу кухню.

20Проблема: мотор працює, диск крутиться, але відходи не йдуть в каналізацію або погано подрібнюються?

Вимкніть живлення та перевірте дробильну камеру.

1. Перевірте чи можуть кулачки обертатися на 360 градусів. Якщо вони залипли, спробуйте постукати по них дерев'яним предметом.

2. Прочистіть каналізаційну систему, використовуючи звичайний сантехнічний вантуз. Можливо через використання приладу без води або раннього виключення води в сифоні утворилася грязьова пробка, яка обмежує вихід води з приладу.

Можна скористатися спреєм для відкручування болтів типу WD 40

3. Витягніть сторонні предмети з камери. Можливо в камеру потрапила плівка або луска риби і зливні отвори (діаметр 4 мм) виявилися забиті. Можливо стався засмічення в відвідної арматурі.

21Проблема: двигун працює, але диск не крутиться?

Вставка ключа

Сталося часткове "підклинювання" подрібнюючого диска. Вимкніть живлення, висмикнувши вилку з розетки. Вставте ключ в отвір по центру днища (в спеціальний отвір по центру днища подрібнювача), і покрутіть диск "туди-назад", поки диск не стане вільно обертатися на 360 градусів.Витягніть ключ! І перш ніж включити прилад, натисніть на червону кнопку перезапуску. Для зручності скористайтеся дзеркалом.

На фотографії: звільнення подрібнюючого диска

Вид диспоузера снизу

На фотографії: Вид диспоузер IN SINK ERATOR знизу.

Сервісний ключ входить в комплект поставки!

У разі втрати ключа, можливо використовувати звичайний шестигранний ключ або придбати ключ в нашому сервісному центрі.

22Що робити, якщо подрібнювач відходів припинив роботу, як ніби відсутня електроживлення?

Кнопка перезапуска Можливо спрацювала система захисту мотора подрібнювача харчових відходів, від перевантаження. Вимкніть подрібнювач і перевірте, чи немає сторонніх предметів в робочій камері. Потім натисніть червону кнопку перезапуску на днище подрібнювача. При цьому Ви запустите двигун. Якщо він і після цього не почне працювати, перевірте, чи є живлення. Більшість користувачів, які стикалися з цією проблемою, ніколи навіть не чули, що In Sink Erator має захист від перевантаження.

На фотографії: кнопка перезапуску (автомат захисту від перевантаження)

23Вискочила трубка від кнопки з подрібнювача

Нажмите для увеличенияОдягніть трубку на сосок під декоративною кришкою (чорний колір). І далі другий кінець трубки вставте в пневматичну кнопку.

На фотографії: Пневматичне реле на днищі приладу. Для збільшення

вчення зображення, натисніть на фотографію

24Якщо харчові відходи випадково залишилися в измельчителе? З'явилися неприємні запахи?

Порада:

– Покладіть трошки соди, щоб освіжити його. Для більшої свіжості подрібніть лимон.

- Покладіть в подрібнювач шматочки льоду, включіть подрібнювач без води.

Не користуйтеся засобами містять хлор! Це може негативно вплинути на працездатність виробу і гумових ущільнювачів.

25Чи потребує подрібнювач IN SINK ERATOR® в регулярному технічному обслуговуванні?

Регулярне і правильне використання-це запорука збереження Вашого диспоузера в хорошому стані. Не намагайтеся для очищення подрібнювача, використовувати засоби для чищення каналізаційних труб, а також їдкі або інші хімічні засоби типу "Кріт", "рідкий Сантехнік", "Tired" і т. п., тому що в складі таких засобів міститься кислота, що викликає руйнування гумотехнічних виробів і манжет.

26Чи потребує подрібнювач IN SINK ERATOR® в профілактичному обслуговуванні?

Моделі подрібнювачів IN SINK ERATOR ™ сконструйовані таким чином, що вони не потребують профілактичного обслуговування. Просто встановіть диспоузер і користуйтеся. На той випадок, якщо у Вашому діспоузер застрягли харчові відходи, компанія IN SINK ERATOR° надає Вам спеціальний ключ для самостійного видалення цих відходів.

27Що робити, якщо якийсь предмет випадково впаде всередину утилізатора IN SINK ERATOR®?

В цьому випадку негайно вимкніть подрібнювач, опустіть руку всередину утилізатора і витягти сторонній предмет. Це абсолютно безпечно, так як всередині немає ніяких лез. Можна також скористатися яким-небудь гачком або кухонним приладдям, для того щоб витягти сторонні предмети.

28Чи можна встановити подрібнювач IN SINK ERATOR® в заміському будинку з септичною системою?

Для прискорення різних біологічних реакцій септичним системам потрібен певний обсяг харчових відходів. Звичайна в цьому випадку ємність, об'ємом 1840 літрів цілком для цього підходить. Обов'язковою умовою нормальної роботи подрібнювача харчових відходів, є наявність водопроводу.

29Чи безпечні подрібнювачі харчових відходів InSinkErator?

Рабочая часть диспоузера InSinkErator™

Багато хто думає, що в ньому є ножі і леза. Це не так. На обертовій даній платформі подрібнюють камери ("стіл") диспозера фірми InSinkErator знаходяться тупі рухливі кулачки, які обертаючись, розбивають харчові відходи об стінки камери в дрібну суспензію.

Фотографія: робоча частина диспоузер InSinkErator°: подрібнюючий диск,"молоточки".

подрібнювач харчових відходів, In-Sink-Erator, діспоузери, купити, Київ