Аксесуари STATUS

Фільтруюча сітка

1 135 грн.

Особливості

Фільтруюча сітка з гумовою пробкою

Код: #308    

Фільтруюча сітка - заглушка (стопер) для подрібнювачів

Фільтруюча сітка - заглушка, яку ще називають СТОПЕР, призначена спеціально для подрібнювачів харчових відходів. Служить для перешкоди проникнення в камеру подрібнення диспоузера сторонніх предметів, попадання яких всередину приладу може при запуску привести до автоблокуванні двигуна, або навіть поломки.

Практика показує, що найчастіше небезпечні для подрібнювача предмети потрапляють в нього не тоді, коли він працює, а коли знаходиться у вимкненому стані. Наприклад, коли ми миємо посуд, ми ж не завжди можемо звернути увагу на прослизнувшу крізь гумовий обмежувач чайну ложку? Так, в процесі подрібнення залишків їжі, ми завжди виймаємо стопер з горловини диспоузера, але в інший час, він перебуваючи в зливному отвірі аніскільки не заважає нам мити посуд або руки, виливати рідини і т.п.

Знімний двохпозиційний стоппер - це сітка і заглушка в одній особі.
Легко змінює положення: від сітки, що фільтрує - до пробки, якій можна повністю перекрити відтік води з раковини. Замінює стандартну решітку зливного отвору мийки.
Підходить для більшості диспоузерів.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ

Має два положення: фільтруюча сітка - в піднесеному, заглушка - в опущеному положеннях.
Може перебувати в мийці постійно, перешкоджаючи потраплянню сторонніх предметів в камеру подрібнювача. Стійка до механічних впливів. Легко витягується з зливного отвору перед початком процесу подрібнення.

Інші товари з категорії Аксесуари STATUS

подрібнювач харчових відходів, In-Sink-Erator, діспоузери, купити, Київ