Аксесуари STATUS

Комплект пневмовимикач

1 095 грн.

Особливості

Пневмовимикач використовується в подрібнювачах харчових відходів для виключення контакту струмоведучих елементів з водою і Вашими руками. Кріпиться безпосередньо в стільницю або до стінки за допомогою кронштейна.

Комплектація

  • Пневмовимикач використовується в подрібнювачах харчових відходів для виключення контакту струмоведучих елементів з водою і Вашими руками. Кріпиться безпосередньо в стільницю або до стінки за допомогою кронштейна.
  • З'єднувальний шланг
  • Дві змінні колірні панелі
Код: #307    

Пневмокнопка для подрібнювача харчових відходів (Ø 33мм.) комплект

Являє собою пневматичну кнопку запуску для безпечного і зручного використання з усіма видами диспоузерів. Є опцією до усіх подрібнювачів STATUS. Як незалежний пристрій - працює з тими подрібнювачами, в яких не передбачений мережевий адаптер (більшість тих, що випускаються сьогодні). В якості заміни безпосередньо самої кнопки запуску - підходить для УСІХ типів подрібнювачів харчових відходів. Оптимальне рішення для установки або заміни безпосередньо самої кнопки. Випускається з накладками двох кольорів - хромованого і білого.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Кнопка пневмовмикача може бути встановлена на стільницю поблизу мийки або прямо на мийку. Кнопка з'єднується безпосередньо ПОВІТРЯНИМ ШЛАНГОМ зі вбудованим в корпус подрібнювача вимикачем (мікріком). При натисканні на кнопку, повітря по шлангу давить на мікрік і двигун запускається. При наступному натисканні - відключається. Оскільки до пневмокнопкі приєднаний тільки повітряний шланг (а не електричні дроти), Ви абсолютно спокійно можете включати подрібнювач мокрими руками, а також не боятися попадання крапель води на кнопку (що неминуче поблизу мийки). В той же час, варто стежити за тим, щоб кількість води, що потрапляє на пневмокнопку, була мінімальною. Установка пневматичної кнопки управління подрібнювачем робиться в зручному для Вас місці, але чим менше на кнопку потрапляє вода, тим довше вона служитиме. Пневмокнопка під стандартний технічний отвір діаметром 32 - 35 мм

 

Основні варіанти встановлення:

  •  у стільницю;
  •  вільний отвір в кухонній мийці (наприклад, замість автоматичного  клапана в мийках BLANCO).

 

Підходить для моделей:

Status Premium 100 / 150 / 200 / 300 / 400

In Sink Erator Evolution 100 / 150 / 200 / 250

In Sink Erator Model 56 / Model 66 / Model 60S
Teka TR 50.2 / TR 50.3 / TR 50.4 / TR 550 / TR 750
Franke TP-125 / TP-75 / TP-50
Franke TE-125 / TE-75 / TE-50
Bort (усі моделі)


КОМПЛЕКТАЦІЯ І РОЗМІРИ

Пневмокнопка під стандартний технічний отвір Ø 32 - 35 мм
Матеріал поверхні: пластик
Колір поверхні: хромований ( + білий у комплекті )
Довжина: 60мм.
Діаметр поверхні: 50мм.
Повітряний шланг: є

Інші товари з категорії Аксесуари STATUS

подрібнювач харчових відходів, In-Sink-Erator, діспоузери, купити, Київ